اپل توانایی‌های دوربین آیفون ایکس اس را به رخ رقبا کشید

0
20

دوربین آیفون ایکس اس توانایی‌های بی‌نظیری برای فیلم برداری دارد. اپل با انتشار یک ویدیوی حرفه‌ای ضبط شده با استفاده از دوربین آیفون Xs این موضوع را به اثبات رساند.

گوشی های هوشمند قادر به ثبت ویدیوهایی حرفه‌ای هستند، اما متاسفانه کاربران عادی نمی‌توانند از تمامی ظرفیت دوربین آن‌ها به خوبی بهره ببرند. توان واقعی دوربین یک گوشی، چه در بخش عکاسی و چه در بخش فیلم برداری، زمانی مشخص خواهد شد که یک فرد حرفه‌ای، با استفاده از آن اثری هنری ایجاد کند. بعد از ساخت فیلم کوتاه Detour با استفاده از دوربین آیفون ۷ اپل این مرتبه نوبت به ساخت یک فیلم حرفه‌ای دیگر با استفاده از یک گوشی آی او اسی رسید.

اپل با هدف نمایش قدرت طبیعت، ویدیویی جدید که با استفاده از یک گوشی آیفون ساخته شده است را چندی پیش منتشر کرد. این اثر «با مادر درگیر نشو» (Don’t mess with Mother) نام دارد. این شرکت توانست از طریق ترکیب فریم‌های به ثبت رسیده از حیوانات و تایم لپس‌های زیبا، توانایی دوربین‌های گوشی های آیفون در بخش فیلم برداری را به رخ رقبا بکشد. البته برای ساخت این ویدیو زمان زیادی صرف شده و سازنده بعد از روزها فیلم برداری، روزها برای ویرایش آن زمان گذاشته است. گفتنی است این ویدیو با استفاده از آیفون ایکس اس ساخته شده است.

جدیدترین ویدیوی دوربین آیفون ایکس اس

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید