قیمت محصولات مدیران خودرو مجددا افزایش پیدا کرد!

0
3

قیمت محصولات مدیران خودرو طی هفته‌های گذشته تا ۳۰ میلیون تومان افزایش یافته بود، اما این شرکت مجددا قیمت ۳ محصول خود یعنی ام وی ام ایکس ۲۲ و چری تیگو ۷ و آریزو ۵ را به میزان چشمگیری افزایش داد.

شرکت مدیران خودرو به عنوان نماینده رسمی محصولات ام وی ام و چری در ایران، طی چند هفته اخیر قیمت دو خودرو ام وی ام ایکس ۲۲ اسپرت اکسلنت و ام وی ام ایکس ۳۳ را حدود ۳۰ میلیون تومان افزایش داد و با قیمت نجومی به مشتریان عرضه کرد. قیمت این خودروها بیشتر از قیمت بازار است که با مصوبه وزارت صنعت، معدن و تجارت مبنی بر قیمت‌گذاری خودرو در کارخانه‌ها بر اساس ۵ درصد کمتر از نرخ حاشیه بازار مغایرت دارد. علاوه بر این، مدیران خودرو قیمت ۳ محصول دیگر را نیز بیشتر از نرخ بازار افزایش داده است.

افزایش مجدد قیمت محصولات مدیران خودرو

قیمت محصولات مدیران خودرو بازهم افزایش یافت و در این در حالی است که خودرو چری تیگو بیشترین افزایش قیمت را تجربه کرده است. هم‌اکنون قیمت چری تیگو ۷ در بازار آزاد حدود ۳۵۴ میلیون تومان است، اما مدیران خودرو قیمت آن را ۳۹۳ میلیون تومان اعلام کرد و آن را به اختلاف قیمت ۳۹ میلیون تومانی به فروش می‌رساند. علاوه بر این خودرو، قیمت خودروهای ام وی ام ایکس ۲۲ دنده‌ای لاکچری و آریزو ۵ توربو نیز افزایش پیدا کرد. بر این اساس در حال حاضر قیمت ام وی ام ایکس ۲۲ دنده‌ای لاکچری در نمایندگی‌ها ۱۵۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است، اما مدیران خودرو آن را قیمت ۱۴۵ میلیون تومان به فروش می‌رساند.

قیمت خودرو آریزو ۵ توربو نیز از سوی مدیران خودرو ۲۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان اعلام شد و این در حالی است که این خودرو در بازار با قیمت ۲۰۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. افزایش قیمت خودروهای مدیران خودرو در دفعات زیادی در حال انجام است و دستگاه‌های نظارتی چون وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان نیز با این گران‌فروشی‌های آشکار برخورد نمی‌کنند.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید